XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022r

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   19   CZERWCA   2022

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w poniedziałek, 4 lipca, wspomnienie Świętej Elżbiety Portugalskiej;
  • we wtorek, 5 lipca, wspomnienie Świętej Marii Goretti, dziewicy męczennicy;
  • w środę, 6 lipca, wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w piątek, 7 lipca, wspomnienie Świętego Jana z Dukli, kapłana;

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Biuro Radia Maryja w Prabutach organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i Lichenia  – w dniach 9-10 lipca bieżącego roku pod opieką pani Aliny Kowalak z Kwidzyna. Koszt 200 zł. Wyjazd 9 lipca o godzinie 6.30. Zapisy – Susz pani Wanda: 609 461 096, Prabuty pani Helena: 511 024 731, Kwidzyn pani Alina: 604 239 354.

Prabuckie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na koncert muzyki poważnej w ramach VIVA MUSICA wykonywanej na flet i gitarę w sobotę 9 lipca o godzinie 18.00.

Msza Święta w sobotę 9 lipca zostanie wyjątkowo odprawiona w kościele parafialnym (ze względu na koncert).

Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna w soboty od 9.00 do 12.00 ( pierwsza sobota miesiąca: 6 sierpnia od od godziny 10.00 do 12.00). Nie dotyczy spraw związanych z pogrzebem czy wezwaniem do chorego.

Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Mateusz Piaskowski, kawaler oraz Karolina Łazarczyk, panna, oboje zamieszkali na terenie naszej parafii – zapowiedź pierwsza.

Adrian, Adam Przybyszewski, kawaler oraz Ewelina Monika Łukasiak, panna, oboje zamieszkali na terenie parafii pod wezwaniem Świętego Józefa w Gdańsku-Przymorze – zapowiedź pierwsza.

Kto by wiedział o przeszkodach jakie mogą występować między nupturientami zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy parafii.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Andrzej Graczyk i śp. Franciszek Liszewski. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.