Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Adwentu – GAUDATE 11.12.2016r.

Witamy bardzo serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. kan. Piotra Bryka i prosimy o poprowadzenie dla nas rekolekcji adwentowych.

Rekolekcje adwentowe:

poniedziałek, wtorek i środa – Msze św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych 7.00, 10.00 i 18.00, Msze św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci o 16.30 we wszystkie dni, a dla młodzieży w poniedziałek i wtorek nauka rekolekcyjna o godz. 19.15, a w środę Msza św. o godz. 19.15. Spowiedź św. w poniedziałek, wtorek i środę ok. pół godziny przed każdą Mszą św.

Ksiądz Cezary przypomina młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o obowiązku uczestnictwa w rekolekcjach parafialnych. Spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o 19.15.

Dziś taca „inwestycyjna”.

Artykuły spożywcze do paczek świątecznych przynosimy w środę 14 grudnia na każdą Mszę św. rekolekcyjną.