Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu 4.12.2016r.

1. Msze św. Roratnie codziennie o godz.7.00. Zapraszamy.
  2. Dziękuję – „Bóg zapłać” wszystkim parafianom, którzy wspomagają modlitwą i ofiarą materialną Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu.
  3. „Bombka Radości” do odebrania w katedrze św. Wojciecha, realizacja do środy 14 grudnia.
  4. Artykuły spożywcze, z których przygotujemy paczki świąteczne dla osób i rodzin w potrzebie będą zbierane w czasie rekolekcji adwentowych tzn. do środy 14 grudnia.
  5. Buty, które dzieci przyniosły do katedry, odbiorą we wtorek 6 grudnia z rąk samego św. Mikołaja.
  6. Poświęcone opłatki do nabycia w zakrystii.
  7. Wspólnota „Odnowy w Duchu Świętym” z naszej parafii obchodzi kolejną rocznicę powstania. Z tej też okazji zaprasza członków wspólnoty i sympatyków na Mszę św. w poniedziałek 5 grudnia na godz. 18.00 do katedry św. Wojciecha. Po Mszy św. Agapa w salce parafialnej.
  8. „Taca inwestycyjna” za tydzień w niedzielę 11 grudnia.
  9. Rekolekcje adwentowe już za tydzień w niedzielę 11 grudnia, będą trwały do środy 14 grudnia. Proszę o modlitwę w intencji „naszej parafii i dla ks. Piotra o dary Ducha św. na czas rekolekcji adwentowych”.