Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła 12.06.2016.

1. Nabożeństwa Czerwcowe codziennie o g. 17:30 w Katedrze.
  2. W poniedziałek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na 19:30
  3. W środę zapraszamy na Nowennę Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zachęcamy
    do pisania na kartkach próśb i podziękowań, które będziemy mogli wspólnie przedstawić w modlitwie.
  4. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej będzie w piątek o g 19:00
    w salce.
  5. Jako dar wdzięczności za łaskę I Komunii św. organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Najświętszej Eucharystii do Glotowa k. Dobrego Miasta. Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, a także wszystkich chętnych
    w sobotę 18 czerwca. Wyjazd o g. 8 rano, koszt 20 zł, zapisy u Pana Antoniego.
  6. Bardzo dziękujemy za ofiary na pomoc Nepalczykom, zebraliśmy 4000 tyś. zł.
    W przyszłą niedzielę na prośbę Biskupa Elbląskiego będziemy zbierali ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym, w wyniku trzęsienia ziemi w Ekwadorze w kwietniu br.
  7. Zapowiedzi przedślubne:
  • Łukasz i Klaudia Piekarscy związani cywilnie zam. w Kołodziejach. Zapowiedź I.
  • Mariusz i Marta Kleisa związani cywilnie zam. w Prabutach. Zapowiedź I.
  • Daniel Gawęda, kaw. zam. w Prabutach i Monika Drost, panna, zam. w Prabutach. Zapowiedź II.
  • Wojciech Brzuzy, kaw. zam. w Prabutach i Izabela Małecka, panna, zam. w Suszu.  Zapowiedź II.
  • Patryk Wiśniewski, kaw. zam. w Stańkowie i Joanna Aleksiewicz, panna, zam. w Stańkowie. Zapowiedź II.
  • Cezary Szewera kaw.  zam. w Prabutach i Agata Juryjczuk, panna, zam. w Prabutach.
    Zapowiedź II.
  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Cecylię Kowalik, Leszka Podwojewskiego i Mariannę Domańską