OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    06    SIERPNIA   2023

• we wtorek, 8 sierpnia, wspomnienie Świętego Dominika, zakonnika i kapłana;
  • w środę, 9 sierpnia, Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy;
  • w czwartek, 10 sierpnia, święto Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • w piątek, 11 sierpnia, wspomnienie Świętej Klary, dziewicy.

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Kancelaria parafialna czynna będzie w sierpniu w soboty od 9.00 do 12.00. Nie dotyczy wezwania do chorego oraz spraw związanych z pogrzebem. Prosimy o informację telefoniczną pod nr dyżurny 725 125 544, 55 221 86 46.

Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień w niedzielę 13 sierpnia po wieczornej Mszy Świętej odprawianej w kościele parafialnym odbędzie się IV nabożeństwo fatimskie z procesją z kościoła do katedry. Zapraszamy.

Po każdej Mszy Świętej zbieramy na remont wnętrza katedry, przede wszystkim na wkład własny i na opłacenie projektów. Przy wyjściu ze świątyni znajdują się karteczki z danymi konta parafialnego i na temat darowizny na cele kultu religijnego. Również za tydzień powtórzymy taką przykościelną zbiórkę. Dziękuję z góry wszystkim za pomoc. Bóg zapłać.