ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA KSIĘDZA PROBOSZCZA

Czcigodny Księże Proboszczu!

Drogi Solenizancie!

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Na początku jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii. Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem.  Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i przewodnictwo duchowe.

Życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Duch Święty, niech opromienia swoim światłem ścieżki Twojego życia.

Życzymy Ci abyś szedł przez  życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością.

Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza niech Cię zawsze ma w swojej opiece.

Zapewniając  Cię o wdzięczności, pragniemy złożyć Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi i pokornej zgody na Boże plany.

Wierzymy, że Twój Patron, będzie wypraszał Ci u Pana Boga wszystkie potrzebne dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które będziesz podejmował, a Twoje wysiłki niech przełożą się na ogrom skarbów zgromadzonych w niebie.

Do życzeń dołączamy duchowy prezent w postaci modlitwy

Wdzięczni parafianie.