Wizyta duszpasterska – Kolęda 04-09.01.2016

Rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską czyli Kolędę. Przychodzimy do wszystkich rodzin z naszej parafii z błogosławieństwem i modlitwą. Pragniemy się z wami pomodlić zawierzają Bożej Opatrzności Wasze sprawy i Wasze życie w tym nowym 2016 roku. Dzielimy się z Wami tym co się dzieje w naszej parafii jakie mamy plany duszpasterskie. Zapraszamy do współtworzenia życia religijnego w naszej Rodzinie Parafialnej. Bardzo prosimy zatroszczyć się o to byśmy mogli się spotkać ze wszystkimi członkami rodziny. Podczas kolędy zbieramy ofiary na remont murów Katedry i wykonanie nowego obejścia kościoła od strony
ul Barczewskiego. Ministranci zbierają ofiary na obóz wakacyjny.

Porządek kolędy będzie następujący:

Poniedziałek – 4 stycznia odwiedzimy rodziny na ulicy Żeromskiego, od g. 15:30.

Wtorek – 5 stycznia: Okrężna, Mazurska, pl. Wolności, Rolnicza, Zielna

Czwartek – 7 stycznia: Warmińska, Podgórna,

Piątek – 8 stycznia: Spokojna, Parkowa, Kopernika, Krótka

Sobota – 9 stycznia od 9:00 Laskowice i Szramowo, od 15:30 ul. Prusa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.