Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 03.05.2015.

1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę o g. 13:00 do konkatedry św. Wojciecha.
  2. Dzisiaj także zapraszamy na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczornej. Będziemy dziękować za dar kapłaństwa i modlić się o nowe powołania kapłańskie. Adorację kończymy odśpiewaniem Apelu. Ze względu na adorację miesięczną dzisiaj wyjątkowo Nabożeństwo Majowe będzie po Mszy św. o godz. 18:00.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 17:30 w Konkatedrze. Zachęcamy do odprawiania nabożeństw majowych we wioskach przy krzyżach i kapliczkach tak jak to drzewiej bywało.
  4. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe do Sypanicy na g. 16:00. Dla tych, którzy chcieliby pojechać do Sypanicy na rowerach zbiórka o g. 15:45 przed kościołem św. Andrzeja.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo majowe do Laskowic.
  6. We wtorek 5 maja na Mszy św. o g. 18:00 55 osób z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Biskupa Elbląskiego Ks. Bp Jacka Jezierskiego, prosimy o modlitwę w ich intencji.
  7. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w poniedziałek 4 maja o godz. 18:30.
  8. W środę o g. 18:00 Msza św. w intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam, ofiary w tym dniu zbierane przeznaczone będą na te dzieła.
  9. Rafał zaprasza na spotkanie przed pieszą pielgrzymką do Częstochowy we środę
    o g. 19:00 w salce.
  10. Także w środę spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
    w konkatedrze o g. 18:40. Próby przed I Komunią św. będą we wtorki i czwartki
    o g. 16:30
  11. Zapraszamy na adorację piątkową od godz. 16:00 do 17:00.
  12. W przyszłą niedzielę zapraszam mężczyzn, którzy są zainteresowani Rycerzami Kolumba
    na plebanie na g. 15:30.
  13. W przyszłą niedzielę – II niedzielę – zbieramy ofiary na inwestycje w naszej parafii.
  14. Zapowiedzi przedślubne:

Bartosz Chrostek, kaw. zam. w Lubnowach Małych i Karolina Ocicka panna, zam.
w Lubnowach Małych, zapowiedź I

Zbigniew Pilkiewicz, kaw. zam. w Prabutach i Anna Targowska, panna, zam.
w Kamionce, zapowiedź I

Meik Barwiński, kaw. zam. w Prabutach i Olga Reszka, panna, zam. w Prabutach, zapowiedź I

Andrzej Stasiewicz, kaw. zam. w Prabutach i Aneta Brych panna zam. w Gradzanowie, zapowiedź II

Grzegorz Sadowski kaw. zam. w Prabutach i Agnieszka Papis panna zam. w Prabutach zapowiedź II

Sławomir Sokołowski, kaw. zam. w Prabutach i Paulina Cieżelewicz, panna zam. w Prabutach

zapowiedź II

Krzysztof Osiński kaw. zam. w Prabutach i Olga Tomaszewska panna zam. w Warszawie zapowiedź II

Dariusz Derdak kaw. zam. w Kźniczce i Barbara Stępka panna zam. w Prabutach, zapowiedź II

Marcin Zdrzalik kaw. zam. Prabuty u. Bolesława Prusa 5/16 i Aleksandra Brzóska panna zam. Trumiejki 36B

zapowiedź II

Mateusz Baranow, kaw zam. w Prabutach i Iwona Wesołowska panna zam. w Prabutach, Zapowiedź III

Sebastian i Magdalena Drozd związani cywilnie zamieszkali w Prabutach, zapowiedź III

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Alojzego Łęgowskiego, Józefa Zakrzewskiego, Bogumiła Kocińskiego i Zofię Smolińską.