Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 05.04.2015.

 1. Liturgią Wigilii Paschalnej w nocy z soboty na niedzielę rozpoczęliśmy przezywanie Zmartwychwstania Pana Jezusa, a w Procesji Rezurekcyjnej ogłosiliśmy to całemu światu.
 2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nowennę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
 3. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. będą sprawowane jak w każdą niedzielę, Nowenna do Bożego Miłosierdzia przez cały tydzień o godz. 17:30 w piątek wyjątkowo po Mszy św. o godzinie 15:00.
 4. Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń na majową pielgrzymkę do Wilna. Chcemy zorganizować ostatnie krótkie spotkanie związane z Odbędzie się ono w Wielkanocny Poniedziałek w kościele św. Andrzeja o godz. 14.00 – tuż po zakończeniu Mszy św. Nie jest to oczywiście zbyt dobry termin, ale ks. Marek nie ma możliwości zorganizowana spotkania innego dnia.
 5. W środę zapraszamy na medytację lectio divina.
 6. Eucharystyczny Ruch Młodych ma swoje spotkania w środy o godz. 16:30.
 7. W piątek przypada 5 rocznica katastrofy smoleńskiej. Zapraszamy na modlitwę wypominkową za ofiary katastrofy na godz. 17:45 i na Mszę św. o godz. 18:00.
 8. Wracamy do adoracji piątkowej od godz. 16:00 do 17:30.
 9. Niedziela Miłosierdzia Bożego będzie dniem zawierzenia naszej parafii i naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu. Na każdej Mszy św. odmówimy modlitwę zawierzenia. Będziemy modlić się szczególnie za wszystkich mieszkańców naszej parafii w Godzinie Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 15:00.
  Na zakończenie adoracji odmówimy modlitwę zawierzenie i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 10. Od niedzieli 12 kwietnia Mszą św. o g. 18:00 rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.
 11. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Małgorzatę Kościelską
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.