Ogłoszenia parafialne 1 kwietnia 2018r.

OGŁOSZENIA:

Dziękuję za przygotowanie i przeprowadzenie „Triduum Paschalnego” (Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty) przede wszystkim ks. Cezaremu i dk. Łukaszowi, Służbie Liturgicznej Ołtarza: szafarzom, lektorom, ministrantom, Panu Kościelnemu, Panu Organiście z Chórem; dziękuję Rycerzom Kolumba za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękuję naszym druhom z ZOSP za posługę przy Grobie Pańskim i w procesji.

W okresie przedświątecznym nasza Caritas Parafialna wydała paczki dla potrzebujących. To owoc naszej jałmużny! Dziękujemy za szczodrość i wsparcie, a wolontariuszom Caritas za ich ofiarną służbę!

Jutro II Dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Wysłuchamy listu z okazji 100 rocznicy powstania KUL-go i taca przeznaczona będzie na potrzeby tej uczelni.

Jutro po Mszy św. odprawionej o godz. 11.30. zjawi się w naszej parafii „Zajączek” zapraszamy dzieci od 2 roku życia do III klasy Szkoły Podstawowej.

Oktawa Wielkiejnocy będzie trwać do Niedzieli Miłosierdzia Bożego do 8 kwietnia, więc w piątek, 6 kwietnia, nie ma postu. Trwa również Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Jan Jaskólski. „Wieczny odpoczynek…”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.