Ogłoszenia parafialne 17 grudnia 2017 r.

OGŁOSZENIA:

Rekolekcje adwentowe rozpoczęte. Witamy w naszej parafii rekolekcjonistę ks. Krzysztofa Kuleszo proboszcza parafii w Łynie w Diecezji Warmińskiej.

W czasie rekolekcji (czyli w poniedziałek i środę) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Spotkanie dla rodziców i chrzestnych, których dzieci zostaną ochrzczone w święta Bożego Narodzenia w czwartek 21 grudnia po wieczornej Mszy św. w kościele św. Andrzeja.

W Wigilię Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jest następujący o g. 7.00, 13.00 w kościele św. Andrzeja, 9.00 i 11.00 w Katedrze. Msze   św. pasterskie o g. 22.00 w kościele św. Andrzeja i o północy w Katedrze po pasterce przy Katedrze ognisko i grzaniec.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jan Dudalski, śp. Edward Kęsicki i śp. Jadwiga Chrzanowska . „Wieczny odpoczynek….”