Ogłoszenia parafialne 10 grudnia 2017 r.

OGŁOSZENIA:

Msze św. Roratnie w poniedziałki, środy, piątki i soboty o g. 7.00, we wtorki i czwartki o g. 16.30.

Rekolekcje adwentowe już za tydzień, od 17 do 20 grudnia : godziny Mszy św. niedzielnych bez zmian. Pamiętajmy, że Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o g. 7.00  i 12.00  będą sprawowane w kościele św. Andrzeja, a o g. 16.30, 18.00 i 19.00  w Katedrze. Spowiedź św. codziennie od poniedziałku do środy. Zapraszamy.

Prawie 160 dzieci z naszej parafii odebrało paczkę z rąk św. Mikołaja w środę 6 grudnia w Katedrze. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas, Scholii Dziecięcej i Paniom Katechetkom za przeprowadzenie po raz drugi tej przedświątecznej akcji.

Prabuckie Stowarzyszenie Kresowiaków i Szkoła Podstawowa  im. Kresowian w Rodowie organizuje zbiórkę na pomoc Wileńskiemu Hospicjum. Zbierają: środki higieniczne i opatrunkowe, pampersy, chusteczki nawilżane, gry planszowe, pluszaki, książki z bajkami dla dzieci, kolorowanki, kredki itp. Zapraszają również na turniej w unihokeja, który odbędzie się  w piątek 15 grudnia o g. 17.00 w hali sportowej w Prabutach. W jego czasie będą zbierane dary na hospicjum.

Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca odbędzie się w piątek  15 grudnia  o g. 16.30 w salce. W związku z organizacją spotkania zapraszamy Zelatorów i osoby chętne do pomocy w organizacji w poniedziałek 11 grudnia o g. 17.00 w salce. Zapraszamy.

Kancelaria parafialna nieczynna w sobotę 16 grudnia ze względu na spowiedzi rekolekcyjne w naszym dekanacie.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Bożenę Papis śp. Sławomira Świrydenko i śp. Wiesława Graszkiewicz . „Wieczny odpoczynek….”