Ogłoszenia parafialne 3 grudnia 2017r.

OGŁOSZENIA:

Od dziś „bombka radości” pomoc osobom starszym i przebywającym na ZOL-u (dary należy przynieść w niedzielę 10 grudnia).

Dziś I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Pomocne w przeżywaniu tego okresu będą Msze św. Roratnie z udziałem wszystkich w poniedziałki, środy, piątki i soboty o g. 7.00, z udziałem dzieci we wtorki i czwartki o g. 16.30 i rekolekcje adwentowe w dniach od 17 do 20 grudnia porządek Mszy św.: w niedziele Msze św. tj. w każdą niedzielę 7.00, 8.30, 10.00, 13.00 i 18.00 z nauką dla dorosłych o 11.30 z nauką dla dzieci, w poniedziałek, wtorek i środę Msze św. 7.00, 12.00 i 18.00 z nauką dla dorosłych, o 16.30 z nauką dla dzieci (spowiedź św. od poniedziałku do środy ok. 20 min. przed każdą Mszą św.). Msze w poniedziałek, wtorek i środę o 16.30 i 18.00. w Katedrze. Młodzież zapraszamy na spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19.00 w Katedrze. Zapraszamy.

Spotkanie I grupy bierzmowanych we wtorek 05 grudnia o godz. 17.00 w Katedrze.

X – lecie istnienia i działalności świętuje w naszej parafii Wspólnota Odnowa w Duchu Świętym „Miriam”. Msza św. dziękczynno-błagalna jutro w poniedziałek 4 grudnia o g. 19.00.

Dzieci odbiorą buta wraz z paczką z rąk św. Mikołaja w środę 6 grudnia o g. 16.30 w katedrze.

Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 6 grudnia o g. 19.00 w salce katechetycznej.

W czwartek 7 grudnia zapraszamy mężczyzn na Mszę świętą ku czci św. Józefa. Msza ta odbędzie się w kościele św. Andrzeja. Po Mszy świętej spotkanie Rycerzy Kolumba.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w „Godzinę Łaski” z okazji uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej  Maryi Panny w piątek 8 grudnia od godz. 12.00 do 13.00 w kościele św. Andrzeja.

Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w piątek 8 grudnia po wieczornej Mszy św. ok. 18.30 w kościele św. Andrzeja.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Zofia Służewska, śp. Łukasz Milewski,  śp. Tadeusz Mierzyński. i śp. Ireneusz Chudzik. „Wieczny odpoczynek….”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.