Ogłoszenia parafialne 26 listopada 2017r.

OGŁOSZENIA:

Parafialny Zespół Caritas informuje, że na pomoc  rodzinie z ul. Patyry   w puszkach uzbierało się 1.780, 50 zł. W imieniu obdarowanych Bóg zapłać; od dziś rozprowadzane są po Mszy św. świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom; od I Niedzieli Adwentu tj. 3 grudnia będzie można uczestniczyć  w przedświątecznej akcji  „bombka radości” w tym roku chcemy pomóc osobom starszym oraz przebywającym na ZOL-u (dary należy przynieść w niedzielę 10 grudnia); dzieci za tydzień w niedzielę 3 grudnia na Mszę św. o g. 11.30 przynoszą do katedry podpisany imieniem i nazwiskiem but, który odbiorą w środę 6 grudnia z rąk św. Mikołaja w katedrze o g. 16.30 (przedział wiekowy od 2 do 10 lat).

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przypomina i zaprasza na inscenizacje słowno-muzyczną pt. „Drogami św. Jana Pawła II”, która odbędzie dziś o g. 19.00 w katedrze św. Wojciecha. Dlatego, też Msza św. o g. 18.00 będzie wyjątkowo odprawiona w katedrze.

Mały odpust w naszej parafii ku czci św. Andrzeja w ten czwartek  30 listopada, suma odpustowa o g. 18.00 w kościele św. Andrzeja.

Odwiedziny chorych w I piątek m-ca 1 grudnia: ks. Władysław  i ks. proboszcz, a w I sobotę  m-ca 2 grudnia ks. Cezary.

I Niedziela  Adwentu już za tydzień. Rozpoczynamy czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Rekolekcje adwentowe w dniach 17-20 grudnia (niedziela-środa) poprowadzi jej ks. Krzysztof Kuleszo proboszcz parafii w Łynie z diecezji warmińskiej.

Biuro „Radia Maryja” organizuje wyjazd na uroczystość 26 rocznicy powstania „Radia Maryja”; wyjazd w sobotę 2 grudnia o g. 8.00. Koszt 30 zł. Zapisy  na tel. kom. 511 024 731 lub w zakrystii po Mszy św.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Cecylię Kuchcińską i śp. Tadeusza Butler . „Wieczny odpoczynek….”

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.