Ogłoszenia parafialne 12.11.2017r.

OGŁOSZENIA:

Nabożeństwo „Wypominkowe” codziennie o g. 17.30, a Msza św. Zbiorowa za Zmarłych o g. 18.00. Zapraszamy.

Prezentacja zdjęć z odbudowy naszej katedry będzie zaprezentowana przez przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach za tydzień w niedzielę 19 listopada na Mszy o godzinnie 10.00.

Ogłaszamy na przyszłą niedzielę tj. 19 listopada zbiórkę do puszek na pomoc dla rodziny z ul. Patyry, która ucierpiała w pożarze  domu.

Biuro „Radia Maryja” organizuje wyjazd na uroczystość 26 rocznicy powstania „Radia Maryja”; wyjazd w sobotę 2 grudnia o g. 8.00. Koszt 30 zł. Zapisy na tel. kom. 511 024 731 lub w zakrystii po Mszy św.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Helenę Wysocką i śp. Czesława Kamińskiego. „Wieczny odpoczynek….”