Ogłoszenia parafialne 24.09.2017r. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Odbywa się dziś w naszej parafii zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer pesel. Karty i długopisy leżą na stoliku przy wyjściu.

Dziś wolontariusze Caritasu zbierają dobrowolne ofiary na swoją działalność charytatywno-opiekuńczą. Można ich wspomóc naszymi ofiarami, które zostaną przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii i możemy również wstąpić w ich szeregi, aby poświęcić odrobinę swojego życia na pomoc potrzebującym.

Informacja dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania roku II oraz ich rodziców. Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie dla kandydatów i rodziców odbędzie się 26 września 2017 r. w Kościele św. Andrzeja o godz. 17.00.

II Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretek do sanktuariów św. Jana Pawła II i Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przewidziana jest na sobotę 14 października br. Szczegóły u P. Heleny Niczyporuk.

28 września(czwartek) o godz. 18.45 w salce parafialnej odbędzie się pierwsza, powakacyjna próba chóru. Zapraszamy wszystkich chętnych : kobiety i mężczyzn oraz dziewczęta i chłopców do wspólnego wielbienia Boga śpiewem.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Andrzej Kwiatkowski.