Ogłoszenia parafialne 21.05. 2017r. VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Próby dla dzieci pierwszokomunijnych  w poniedziałki i środy o godz. 16.30 w katedrze św. Wojciecha (terminy: 24, 29 i 31 maja, 5 i 7 czerwca).

Ofiary zebrane na tacę inwestycyjną w niedzielę 14 maja wyniosły 5.300 zł.

W niedzielę za tydzień obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zapraszamy osoby należące do Apostolatu „Margaretka” na wspólne spotkanie formacyjno-modlitewne w sobotę 10 czerwca o godz. 10.00 w kościele św. Pawła Apostoła w Elblągu przy ul. Obrońców Pokoju 10. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.30. Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w zakrystii.

W poniedziałek 22 maja o godz. 18.00 J.E.Ks. Bp Józef Wysocki udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania w katedrze św. Wojciecha. W tym dniu Nabożeństwo Majowe będzie odprawione po porannej Mszy Św.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu nie będzie czynna w poniedziałek 22 maja i w środę 24 maja. Przepraszamy.

Msza św. o godz. 13.00 za tydzień w niedzielę będzie odprawiana w katedrze św. Wojciecha w intencji Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Po Mszy św. odbędzie się „Senioriada”.

W tym tygodniu obchodzimy w piątek 26 maja – Dzień Matki. Wszystkim Mamom dziękujemy za ich miłość, troskę i cierpliwość. Życzymy błogosławieństwa i pokoju serca!

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Andrzeja Węckiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Intencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.