Ogłoszenia parafialne 23.04. 2017r.

W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dziś ks. Tadeusza Kaczmarka, misjonarza z Rosji, z miasta Swietłyj k/Kaliningradu, który głosi w dniu dzisiejszym Słowo Boże z okazji naszego odpustu ku czci św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, Diecezji Elbląskiej i Prabut.

Dzisiejszego dnia zamykamy zapisy na pielgrzymkę do Świętego Gaju. Nadal można pobrać i złożyć w zakrystii wypełnione karty zgłoszeniowe. W pielgrzymce będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które do dzisiejszego dnia uregulują kwestię zgłoszenia. Jest to podyktowane względami organizacyjnymi.

Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego z czasów II wojny światowej przypada w najbliższą sobotę 29 kwietnia, główne uroczystości w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Bronisława Kłodowskiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.