Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2.04.2017r.

Dzisiaj przypada XII rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

W II Prabuckiej Nocnej Drodze Krzyżowej wzięło udział ok. 80 osób, ostatnia grupa przybyła do katedry o godz. 2.30. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej za zorganizowanie tej Drogi Krzyżowej. Dziękuję sołtysom z mieszkańcami Laskowic i Szramowa za ugoszczenie zdrożonych pielgrzymów w świetlicach sołeckich. Dziękuję wszystkim uczestnikom z ks. Cezarym i ks. Markiem na czele (Proboszcza zostawili hen w tyle).

Prezenty z „Jajek radości” prosimy dostarczyć do środy 5 kwietnia.

W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca kwietnia. Odwiedziny chorych w I piątek miesiąca 7 kwietnia od godz. 9.00.

Niedziela Palmowa za tydzień, 9 kwietnia, wszystkie Msze św. rozpoczniemy procesją wokół świątyni. Przynosimy ze sobą palmy do poświęcenia. Dzieci, które same wykonają palmę otrzymają nagrodę.

Organizujemy dwudniową pielgrzymkę do Świętego Gaju na uroczystości związane z odpustem św. Wojciecha. Pielgrzymka wyruszy w godzinach popołudniowych w piątek 28 kwietnia, a zakończy się w sobotę 29 kwietnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Niedzielę Palmową o godz 19.00 w Kościele św. Andrzeja.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jadwigę Lasikowską- Duszyńską.

W Niedzielę Palmową o godz. 16.00 w konkatedrze odbędzie się śpiewana Droga Krzyżowa „Ślad Losu”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.