Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2017r.

Wymarsz na II Prabucką Nocną Drogę Krzyżową w nocy z 31 marca na 1 kwietnia (z piątku na sobotę) po wieczornej Mszy św. z kościoła św. Andrzeja ok. godz. 19.00, a zakończenie w katedrze św. Wojciecha ok. godz. 2.00. Trasa taka sama jak w ubiegłym roku.

W poniedziałek o godz. 19.00 kolejna próba dla wykonawców „Misterium”.

Przypominamy o „Jajku Radości”., rzeczy proponowane w jajkach są przeznaczone dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych. Dziękujemy za pomoc w imieniu wszystkich obdarowanych.

Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się już za tydzień w niedzielę 2 kwietnia.

PLAN REKOLEKCJI

Niedziela:

W kościele św. Andrzeja:  godz. 7.00,  8.30,  13.00 i 18.00

W katedrze św. Wojciecha: godz. 10.00  i  11.30

W Sypanicy: Msza św. o godz. 15.00

Poniedziałek, Wtorek i Środa:

W kościele św. Andrzeja:

godz. 7.00 – dorośli,  godz. 8.15 – młodzież z gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne,  godz. 9.15 – dzieci ze szkoły podstawowej klasy 1-3,  godz. 10.30 – dzieci klasy 4-6,  godz. 12.00 – dorośli.

W katedrze św. Wojciecha:

godz. 18.00dorośli

Sakrament pokuty w poniedziałek, wtorek i środę ok. 20 minut przed każdym nabożeństwem do ostatniego penitenta.

Proszę wszystkich parafian, zwłaszcza osoby chore i cierpiące o modlitwę w intencji ks. rekolekcjonisty o dary Ducha św. i potrzebne łaski i Miłosierdzie Boże dla parafii.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Julitę Drzażdżewską, śp. Janinę Pułka, śp. Jacka Szedler i śp. Jana Piątkowskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Caritas, Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.