Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego 11.01.2015.

1. Przychodzimy do wszystkich rodzin z naszej parafii z błogosławieństwem i modlitwą. Pragniemy się z wami pomodlić zawierzają Bożej Opatrzności Wasze sprawy i Wasze życie w tym nowym 2015 roku. Dzielimy się z Wami tym co się dzieje w naszej parafii jakie mamy plany duszpasterskie. Zapraszamy do współtworzenia życia religijnego w naszej Rodzinie Parafialnej. Bardzo prosimy zatroszczyć się o to byśmy mogli się spotkać ze wszystkimi członkami rodziny. Podczas kolędy zbieramy także ofiary na remont dachu domu parafialnego. Ministranci zbierają ofiary na obóz wakacyjny.

Porządek kolędy w tym tygodniu jest następujący:

Poniedziałek      –        ul. Chodkiewicza

Wtorek                 –        ul. Łucka, Niepodległości, Cisowa

Środa                    –        ul. Sportowa, Lipowa, Dąbrowskiego, Kiepury, Patyry

Czwartek             –        ul. Chopina, Krańcowa, Daszyńskiego

Piątek                   –        ul. Sanatoryjna – numery parzyste, Rumiankowa

Sobota        10:00 –        Laskowice, Orkusz, Gąski, Kowale

15:30 –        ul. Sanatoryjna – numery nieparzyste

1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Okres Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się Okres Zwykły, zgodnie jednak z nasza tradycją śpiewamy kolędy i zachowujemy dekoracje bożonarodzeniowe do 2 lutego.
  2. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu młodych w środę o godz. 17:00.
  3. W środę zapraszamy na medytacje lectio divina na g. 18:45 do salki przy kościele św. Andrzeja.
  4. Zbiórka ministrantów w niedzielę o godz. 15:00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Nasze Seminarium po raz kolejny serdecznie zaprasza młodzież męską ze szkół średnich (ewentualnie kl. III gimnazjum) oraz studentów na rekolekcje, mające na celu pomoc w rozeznaniu życiowego powołania. Rekolekcje zaczynają się w sobotę 31 stycznia. Zjazd uczestników do godziny 17.00. Zakończenie rekolekcji we środę 4 lutego godz. 14.00, zgłoszenia do Ks. Proboszcza
  7. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Polak i Marta Polak związani cywilnie, zam. w Prabutach, zapowiedź II.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Janinę Matczak, Zofię Fijałkowską
    i Romana Kalinowskiego.