Ogłoszenia na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu

1. Rozpoczęliśmy Wizytę Duszpasterską czyli Kolędę. Przychodzimy do wszystkich rodzin z naszej parafii z błogosławieństwem i modlitwą. Pragniemy się z wami pomodlić zawierzają Bożej Opatrzności Wasze sprawy i Wasze życie w tym nowym 2015 roku. Dzielimy się z Wami tym co się dzieje w naszej parafii jakie mamy plany duszpasterskie. Zapraszamy do współtworzenia życia religijnego w naszej Rodzinie Parafialnej. Bardzo prosimy zatroszczyć się o to byśmy mogli się spotkać
    ze wszystkimi członkami rodziny. Podczas kolędy zbieramy także ofiary na remont dachu domu parafialnego. Ministranci zbierają ofiary na obóz wakacyjny.

Porządek kolędy w tym tygodniu jest następujący:

Poniedziałek      –        ul. Wojska Polskiego 2,11,12,13,14,15,16.

Środa                    –        ul. Wojska Polskiego 9,17,18,19,20,22,23,26

Czwartek             –        ul. Pusta, Wiśniowa, Wołyńska

Piątek                   –        ul. Kasztanowa, Brzozowa, Akacjowa

Sobota               10:00          Szramowo, Kołodzieje z Koloniami

15:30          ul. Obrońców Westerplatte, Sucharskiego, Sikorskiego

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 18:30.
  2. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Dzieci
    i młodzież zapraszamy na Msze św. o godz. 13:00 do kościoła św. Andrzeja po tej Mszy uformujemy Orszak Trzech Króli
    i przemaszerujemy do Katedry, gdzie wysłuchamy koncertu kolęd w wykonaniu Grupy Jędrzeja. Zachęcamy by przynieść
    ze sobą własnoręcznie zrobione korony jako symbol przynależności do Rodu Królewskiego Jezusa Chrystusa. Można też  przebrać się w różne inne stroje paziów, aniołków, mędrców, dostojników, pasterzy itp.
  3. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 16:00.
  4. Kandydaci do bierzmowania grupa młodsza (klasa II) mają swoje spotkanie we środę o godz. 18:30.
  5. Zbiórka ministrantów w niedzielę o godz. 15:00.
  6. Nasze Seminarium po raz kolejny serdecznie zaprasza młodzież męską ze szkół średnich (ewentualnie kl. III gimnazjum) oraz studentów na rekolekcje, mające na celu pomoc w rozeznaniu życiowego powołania. Rekolekcje zaczynają się w sobotę 31 stycznia. Zjazd uczestników do godziny 17.00. Zakończenie rekolekcji we środę 4 lutego godz. 14.00, zgłoszenia do Ks. Proboszcza.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Polak i Marta Polak związani cywilnie, zam. w Prabutach, zapowiedź I.
  8. W przyszłą II niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na inwestycję w naszej parafii.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Adelajdę Gabriel, Alberta Giedrysa, Stanisławę Harytczak, Alicje Tyszkowską i Genowefę Majewską.