Ogłoszenia parafialne – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2017r.

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek  15.30 – 17.30 i w sobotę 9.00 – 12.00. W środę kancelaria będzie nieczynna.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w „Drodze Krzyżowej” i „Gorzkich Żalach”. „Droga Krzyżowa” w piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30, a dla młodzieży o godz. 19.00. „Gorzkie żale” w niedzielę o godz. 17.30.

Jutro 13 marca przypada IV rocznica wyboru Papieża Franciszka, pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Jubilacie.

Informacja dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.: cena zdjęć komunijnych to 25 zł., a filmu na DVD to 40 zł. Zdjęcia+film – 65 zł. Film powstanie kiedy będzie 50 chętnych.

Spotkanie wykonawców Misterium w środę 15 marca o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

Organizowana jest po raz drugi Prabucka Nocna Droga Krzyżowa. W nocy z 31 marca na 1 kwietnia( z piątku na sobotę). Zgłoszenia do drogi są wyłożone w przedsionku kościoła Św. Andrzeja i katedrze  Św. Wojciecha. Prosimy o wrzucanie ich do stojących obok pudełek. Szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdują się na stronie parafii: http://parafia.prabuty.pl/.

Ks. proboszcz z Trumiejek organizuje w październiku br. pielgrzymkę do Ziemi Świętej, ma kilka miejsc wolnych, informacja w zakrystii.