Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Adwentu – 18.12.2016r.

„Taca inwestycyjna”  wyniosła 4.911zł. Cztery tace + wpłaty indywidualne na wykonane już inwestycje dają nam kwotę rzędu 23.000 zł. Zbliżyliśmy się do półmetka. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.

Okazja do odbycia spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. oraz wyjątkowo w piątek 23 grudnia od godziny 18.30 do 21.00 w Kościele św. Andrzeja.

W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania tradycyjnego w Polsce postnego charakteru wieczerzy, odczytania fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa Chrystusa, modlitwy, łamania się opłatkiem i śpiewu kolęd.

Porządek Mszy św. : w sobotę 24 grudnia: Msza św. „wigilijna” o godz. 22.00, a „Pasterka” tradycyjnie o północy. W niedzielę 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Oktawa Bożego Narodzenia będzie trwała do dnia 1 stycznia, a okres Narodzenia Pańskiego do niedzieli 8 stycznia 2017r.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcje proponowane w adwencie przez Parafialny Zespół Caritas: bombka radości, zbiórka żywności i środków czystości do paczek świątecznych, św. Mikołaj dla dzieci. „Bóg zapłać” za dobre serce.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.