Ogłoszenia parafialne – Niedziela Przenajświętszej Trójcy 22.05.2016.

  1. Wyjazdowa Majówka dzisiaj w Laskowicach, wyjazd o 16:00. Za tydzień Majówka
    w Gontynie.
  2. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała 26 maja. Tak jak to było w zwyczaju naszej parafii prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy na trasie procesji: przy bloku na wprost fontanny przygotowują mieszkańcy tego bloku; przy dawnym kinie przygotowują strażacy; przy figurze Matki Bożej przygotowują mieszkańcy ul. Warszawskiej i Orzeszkowej; przy kościele św. Andrzeja przygotowują właściciele prywatnych branż. Zachęcamy także do udekorowania okien na trasie Procesji, ale nie tylko. Msze św. w tym dniu będą o 7:00 w kościele św. Andrzeja, w Katedrze o 8:30, 10:00 i 18:00. Po Mszy o 10:00 rusza Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy.
  3. Jako dar wdzięczności za łaskę I Komunii św. organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Najświętszej Eucharystii do Glotowa k. Dobrego Miasta. Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, a także wszystkich chętnych w sobotę 18 czerwca.
  4. Rocznica I Komunii św. będzie 29 maja na Mszy św. o g. 11:30. Dzieci przychodzą do kościoła w strojach galowych. Możliwość spowiedzi będzie w środę przed Bożym Ciałem od g. 17:30.
  5. Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Turek, kawaler zam. w Prabutach i Katarzyna Tomaszewska, panna, zam. w Jakubowie, zapowiedź I

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Jadwigę Goleniewską, Antoninę Łukaszczyk, Henryka Zakrzewskiego i Annę Kreja.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.