Zbiórka Bożonarodzeniowa 2014

Wielu naszych Parafian, dzięki swojej życzliwości i ofiarności, skutecznie przyczyniło się do przygotowania przez Parafialny Zespół Caritas świątecznych paczek żywnościowych dla potrzebujących z naszej parafii. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Darczyńcom, których otwarte serca i chęć czynienia dobra są nieocenione w niesieniu pomocy naszym Podopiecznym. Przygotowaliśmy 70 paczek.
W imieniu wszystkich obdarowanych i Parafialnego Zespołu Caritas, pragniemy złożyć wielkie BÓG ZAPŁAĆ! Dziękujemy Sklepom za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki żywności do koszy: Państwu Meller, Tomaszewskim, Banaszewskim i Pani Justynie Rechnio.

Boże Narodzenie zbiórka 1 Boże Narodzenie zbiórka 2 Boże Narodzenie zbiórka 3 Boże Narodzenie zbiórka 4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Caritas. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.