Ogłoszenia parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie 08.05.2016.

1. Jutro (w poniedziałek) uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski. Zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny!
  2. Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie
    w poniedziałek o g. 18:30.
  3. Zainteresowanych pielgrzymką do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie
    w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do salki.
  4. AK zaprasza na spotkanie we wtorek na g. 19:00
  5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na medytację Lectio divina
  6. W czwartek o g. 19:00 zapraszamy na Mszę św. dla młodzieży.
  7. W piątek 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o g 19:30 i po Mszy procesja do Figury.
  8. Łukasz zaprasza ministrantów na spotkanie w sobotę o g. 10:00.
  9. W Wigilię Zesłania Ducha Świętego 14 maja w sobotę zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienia na g. 18.00 do Katedry św. Wojciecha. Prosimy zabrać ze sobą świece.
  10. Jak w roku ubiegłym jest możliwość wysłania dzieci na wakacje do Mikoszewa spotkanie organizacyjne w czwartek po Mszy św. wieczornej w Konkatedrze.
    W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na Caritas na dofinansowanie wakacji w Mikoszewie dla dzieci z niezamożnych rodzin.
  11. Dziękujemy członkom Żywego Różańca za ufundowanie Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy do Katedry. Obraz będzie już w przyszłą niedzielę i od Mszy św. wieczornej rozpoczynamy Triduum poświęcone Nowennie do matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedziele poniedziałek i wtorek na Mszach wieczornych będziemy gościli O. Redemptorystę, który pomoże nam pogłębić nasze rozumienie i przeżywanie Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. We wtorek
    po Mszy św. wieczornej uroczysta Nowenna przed nowym obrazem. Zapraszamy serdecznie.
  12. Biuro Radia Maryja organizuje wyjazd do Torunia na konsekrację Kościoła Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła Szczegóły u Pani Niczyporuk.
  13. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM zaprasza wszystkich chętnych
    na wyjazd na XXI Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze w dniu 21 maja 2016 r. Wyjazd z Prabut 20 maja (piątek) ok. godz. 22.00, powrót z Częstochowy z soboty na niedzielę godz. 2.00 w nocy. Koszt wyjazdu w zależności od ilości osób od 65 zł. Zapisy u Pani Teresy Jaworskiej tel. 669 855 074.
  14. Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Kotański kaw. zam. w Prabutach i Joanna Mędrek panna, zam. w Prabutach , Zapowiedź III

Patryk Szpeflik kaw. zam. Ośno i Dagmara Tchórz panna, zam.  w Prabutach, Zapowiedź III

• W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Mariannę Kwiatkowską, Mariana Słowińskiego i Piotra Poskrobko