XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023r.

Biuletyn Parafialny Parafia Świętego Wojciecha w Prabutach

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

• w poniedziałek, 02 października, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
  • w środę, , 04 października, wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu, diakona;
  • w  czwartek, 05 października, wspomnienie Świętej Faustyny Kowalskiej, dziewicy, mistyczki, apostołki Bożego Miłosierdzia;
  • w sobotę, 07 października, wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.

Dziś przypada niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dziś rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe: codziennie o godzinie 17.30, dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca października. W pierwszy piątek 6 października odwiedzimy chorych w domach. W pierwszą sobotę 7 października, po porannej Mszy Świętej adoracja i nabożeństwo maryjne, a o godzinie 9.00 Eucharystia dla Żywego Różańca w intencji Róży Różańcowej pod wezwaniem „Świętej Kingi”.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Prabutach po raz kolejny organizuje „Andrzejkowy” Bal Charytatywny w sobotę 25 listopada bieżącego roku w restauracji „Malibu”. Koszt od osoby to 170zł. Środki zebrane podczas balu zostaną przekazane na leczenie naszej parafianki Zosi Anders.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Halina Tybuszewska i śp. Anna Krajewska „Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie…”

poniedziałek i środa godz. 15.00-17.00
sobota godz. 9.00-12.00