XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2023r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    27    SIERPNIA   2023

            W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w poniedziałek, 28 sierpnia, wspomnienie Świętego Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • we wtorek, 29 sierpnia, wspomnienie męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela

            Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

 Kancelaria parafialna czynna jeszcze w tym tygodniu w sobotę 9.00-12.00. Nie dotyczy wezwania do chorego oraz spraw związanych z pogrzebem. Prosimy o informację telefoniczną pod nr dyżurny 725 125 544, 55 221 86 46.

 W tym tygodniu I piątek, oraz I sobota miesiąca września. W I piątek od godziny 9.00 odwiedziny chorych. W I sobotę po porannej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 9.00 Msza Święta dla Żywego Różańca w intencji róży pod wezwaniem ” Świętej Faustyny”.

W przyszłą niedzielę 3 września przypada miesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapisy i pierwsze spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie 10 września po Mszy Świętej odprawianej o godzinie 13.00.

 Apostolat Margaretka zaprasza na spotkanie diecezjalne w sobotę 9 września do parafii pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Elblągu przy ul. Wiejskiej 4 na godzinę 10.00. Wyjazd z Prabut o godzinie 8.00. Kontakt w sprawie wyjazdu z P. Heleną Niczyporuk.

Pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej w niedzielę 10 września, wyjazd z Prabut o godzinie 7.00. Informacje u P. Heleny Niczyporuk.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Henryk Wielgus, śp. Elstera Jurewicz, śp. Ireneusz Stankiewicz, śp. Leszek Łukaszewski. „Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie…”   

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.