XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    16   LIPCA   2023

• w sobotę, 22 lipca, święto Świętej Marii Magdaleny;

Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w soboty, w godzinach: 9.00-12.00. Nie dotyczy wezwania do chorego oraz spraw związanych z pogrzebem. Prosimy o informację telefoniczną pod nr dyżurny 725 125 544.

Witamy przedstawiciela pieszej pielgrzymki na Jasną Górę – diakona, który wygłosi do nas Słowo Boże.

S.Dariana, misjonarka z Kenii bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przekazali ofiary na potrzeby misji czyli na pomoc w funkcjonowaniu szkoły, przychodni oraz domu dla sierot. Zebraliśmy 12.250 zł. Bóg zapłać.

Poświęcenie pojazdów ku czci Świętego Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących za tydzień w niedzielę 23 lipca po każdej Mszy Świętej

Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Michał Wróblewski, kawaler zamieszkały na terenie parafii  Świętego Wojciecha w Kwidzynie, oraz Paulina Barbara Korol, panna, zamieszkała na terenie naszej parafii- zapowiedź II.

Kto by wiedział o przeszkodach jakie mogą występować między narzeczonymi, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy parafii.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Waldemar Łukaszewski, śp. Józef Walotka oraz śp.  Krzysztof Kajewski. „Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie…”