XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    02   LIPCA   2023

• w poniedziałek, 3 lipca, święto Świętego Tomasza, Apostoła;
  • w czwartek, 6 lipca, wspomnienie błogosławionej Mari Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w sobotę, 8 lipca, wspomnienie  Świętego Jana z Dukli, prezbitera.

Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu przypada I czwartek oraz  I piątek miesiąca. W lipcu i sierpniu nie ma odwiedzin chorych.

Kancelaria parafialna czynna w czasie wakacyjnym (lipiec i sierpień) w soboty w godzinach 9.00-12.00.

Za tydzień w niedzielę 9 lipca będziemy gościć s. Darianę, misjonarkę z Afryki, która przybliży nam pracę misyjną i zaproponuje chętnym „Adopcję dzieci na odległość”.

Biuro Radia Maryja w Prabutach organizuje wyjazd do Częstochowy w dniach 8 – 9 lipca (z noclegiem) Zapisy i bliższe informacje pod nr tel. 511 024 731, lub, 607 431 096, oraz 607 682 166. Wyjazd z Prabut o godzinie 7.00

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Roman Grzegorczyk „Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie…”