Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu 06.03.2016.

1. Gorzkie Żale tradycyjnie śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17:30.
  2. Droga Krzyżowa sprawowana jest w piątek w Katedrze o g. 16:30 dla dzieci i o 17:30 dla dorosłych. Dla młodzieży w czwartek o g. 19:00.
  3. Zapraszamy na Kurs Przedmałżeński dzisiaj o g 16:00 w salce parafialnej.
  4. Rodziców młodzieży, która w tym roku miałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę, 9 marca o g. 18:30 w katedrze.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – kl. III będzie we czwartek
    o g. 18:30 w kościele św. Andrzeja.
  6. Egzamin przed bierzmowaniem będzie w sobotę o g. 14:00.
  7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne – od 13 do 16 marca. Program rekolekcji jest następujący:
  • Dla dorosłych: poniedziałek, wtorek i środa o g. 7:00 i 11:30 w kościele św. Andrzeja
    i o g. 18:00 w katedrze.
  • Dla dzieci I-III o g. 9:00 w kościele św. Andrzeja; IV-VI o g. 10:00 w kościele
    św. Andrzeja.
  • Dla Gimnazjum o g. 8:00 w kościele św. Andrzeja i o 19:00 w katedrze.
  • Dla Zespołu Szkół w poniedziałek i wtorek o g. 13:00 w szkole i w środę o g. 13:00 Msza św. w Kościele św. Andrzeja.
  • Młodzież ponadgimnazjalna zapraszamy także na nabożeństwa do Katedry na g. 19:00.
  • Okazja do spowiedzi będzie we wtorek i środę pół godziny przed Mszą św..

Prosimy o modlitwę w intencji naszych rekolekcji.

1. Organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jest to wyjazd weekendowy od 29 lipca do 1 sierpnia. Koszt 350 zł. + transport. Zgłoszenia i szczegółowe informacje u ks. Mateusza.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na inwestycje w naszej parafii a także ministranci rozprowadzać będą przed kościołem palmy z których dochód przeznaczony jest na wyjazd wakacyjny.
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Henryka Lecha, Annę Bagińską, Jerzego Krawca, Zdzisławę Ignaczewską i Jana Rasmusa.