Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2015.

1. Gorzkie Żale tradycyjnie śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17:30.
  2. Rozpoczynamy dzisiaj Kurs Przedmałżeński o g 16:00 w salce parafialnej.
  3. Próba do Misterium Męki Pańskiej będzie w poniedziałek o godzinie 18:00 w salkach parafialnych.
  4. We wtorek 1 marca zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. na spotkanie na g. 18:30.
  5. W środę – wyjątkowo w pierwszą środę – zapraszam na medytację lectio divina do salki parafialnej na g. 19:00.
  6. W czwartek gościmy w naszej Katedrze parafię Rodowo i Obrzynowo na odpustowym nabożeństwie z okazji Jubileuszu Miłosierdzia. O g. 10:00 nabożeństwo pokutne, a o g. 10:30 Uroczysta Msza św. Zapraszam także chętnych z naszej parafii.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Przed południem odwiedzimy chorych, okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą Mszą św.
  8. W nocy z 4 na 5 marca z piątku na sobotę, odbędzie się w naszej parafii Prabucka Nocna Droga Krzyżowa. Rozpoczynamy Mszą św. w kościele św. Andrzeja o g 18:00 ( nie będzie Mszy w Katedrze). Po Mszy św. spotykamy się jeszcze w salce aby pobrać mapki i rozważania. W tym tygodniu w piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci i dla dorosłych będzie w kościele św. Andrzeja. Dla młodzieży bez zmian w czwartek o 19:00 w Katedrze.
  9. Pierwsza sobota miesiąca, Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i zmiana tajemnic różańcowych o g. 9:00. Modlimy się szczególnie za członków męskiej grupy różańcowej
    św. Józefa.
  10. Rekolekcje Wielkopostne będą w tym roku od 13 do 16 marca. Prosimy o modlitwę..
  11. Organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jest to wyjazd weekendowy od 29 lipca do 1 sierpnia. Koszt 350 zł. + transport. Zgłoszenia i szczegółowe informacje u ks. Mateusza.
  12. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Stanisława Mikołajków, Marka Rakowieckiego i Jadwigę Szczypińska