Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2015.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na potrzeby misji
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w każdy piątek Wielkiego Postu w konkatedrze: dla dzieci o godz. 16:30 i dla dorosłych o godz. 17:30. Dla młodzieży Droga Krzyżowa będzie w czwartek o godz. 19:00.
  3. Gorzkie Żale tradycyjnie śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17:30.
  4. Rekolekcje Wielkopostne będą w tym roku od 13 do 16 marca. Tym razem gościć będziemy w naszej parafii ks. Andrzej Mamajek proboszcz parafii Rodowo. Bardzo prosimy o modlitwę za ks. Rekolekcjonistę i za naszą wspólnotę parafialną o łaskę nawrócenia i przemiany serc.
  5. Rycerze Kolumba mają swoje comiesięczne spotkanie dzisiaj o g. 16:00 do salki parafialnej, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  6. Kurs przedmałżeński rozpoczynamy w przyszłą niedzielę o g 16:00 w salce parafialnej. Uczestniczyć w nim pary, które w tym roku zamierzają zawrzeć związek małżeński, ale także mogą ci którzy planują w niedalekiej przyszłości. Przypominamy że Kurs jest obowiązkowy.
  7. Zapraszamy na Mszę św. dla niepełnosprawnych w przyszłą niedzielę na g. 15:00
  8. Organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jest to wyjazd weekendowy od 29 lipca do 1 sierpnia. Koszt 350 zł. + transport. Zgłoszenia i szczegółowe informacje u ks. Mateusza.
  9. W nocy z 4 na 5 marca odbędzie się w naszej parafii Prabucka Nocna Droga Krzyżowa. Polegać będzie ona na pokonaniu w nocy, w milczeniu trasy 25 kilometrów medytując i rozważając tajemnice Drogi Krzyżowej. Czas przebycia trasy uzależniony jest od możliwości fizycznych uczestnika (ok. 8 godzin). Dodatkowe informacje znajdziemy w ulotkach przy wyjściu z kościoła. Spotkanie organizacyjne będzie w przyszłą niedzielę o. g. 16:00 w salce katechetycznej, prosimy też o przyniesienie ze sobą zgłoszeń.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Stefana Kęske i Wiesława Okorskiego