Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła 31.01.2015.

1. Porządek kolędy w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek – 1 lutego: ul. Rypińska numery parzyste

Wtorek – 2 lutego: nie będzie

Środa – 3 lutego: ul. Rypińska numery nieparzyste

Czwartek – 4 lutego: ul. Górna i Koszarowa

Piątek – 5 lutego: ul. Wojska Polskiego 11,12,13,14

Sobota – 6 lutego: Sypanica, Orkusz, Gąski, Kałdynia

1. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane Matki Bożej Gromnicznej Msze św. będą o g. 7:00 i 11:00 w kościele św. Andrzeja i w Konkatedrze o g. 16:30 i 18:00. W tym dniu oddajemy cześć Chrystusowi, który jest Światłością świata co symbolizują przyniesione do świątyni świece. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego modlimy się za osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii. Poświęcenie świec na każdej Mszy św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszamy z rodzicami na g. 18:00 na poświęcenie świec do I Komunii Świętej.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą Msza św.
  4. W sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i zmiana tajemnic różańcowych na Mszy Św. o g. 9:00.
  5. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania jest przeniesiony na sobotę 13 lutego o g. 14:00.
  6. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o g. 18:00.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii Damazego Nehring.