IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 08.05.2022r

+Słowa Ewangelii według Świętego Jana (J 10, 27-30)

Jezus powiedział:

«Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną, a Ja daję im życie wieczne. Nie zginą na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca. Ja i Ojciec jedno jesteśmy».

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   08   Maja   2022

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

• w poniedziałek, 09 Maja Uroczystość Świętego Stanisława, Patrona Polski;
  • w piątek 13 Maja Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy;
  • w sobotę, 14 Maja -Święto Świętego Macieja Apostoła.

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia

i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Matki Bożej Loretańskiej, codziennie o godzinie 17.30 (w niedziele w kościele parafialnym).

Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Kamil Jarosiński, kawaler zamieszkały na terenie naszej Parafii oraz Kamila Gapa, panna zamieszkała w Parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Redakach;  Zapowiedz I

Patryk Jabłoński, kawaler zamieszkały na terenie Naszej Parafii oraz Marzena Monika Manelska, Panna zamieszkała na terenie Naszej Parafii; Zapowiedz II

Piotr Michałowski, kawaler zamieszkały na terenie Naszej Parafii oraz Klaudia Woźniak, panna zamieszkała na terenie naszej Parafii; Zapowiedz II

Kto by wiedział o przeszkodach jakie mogą występować między narzeczonymi, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić duszpasterzy parafii.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: Ryszard Czubak, Krystyna Domżalska   „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

poniedziałek i środa godz. 15-17
sobota godz. 9-12