Ogłoszenia parafialne – Niedziela Św. Rodziny 27.12.2015.

1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy osoby niepełnosprawne na Mszę św. na godz. 15:00
  2. We wtorek AK zaprasza na spotkanie opłatkowe na g. 19:00.
  3. W środę kolejna rocznica powstania i spotkanie opłatkowe dla Odnowy w Duchu Świętym na g. 19:00
  4. Caritas zaprasza na spotkanie świąteczne na g. 15:30.
  5. W czwartek podczas Mszy św. na zakończenia roku o godz. 18:00 będziemy wspominali wszystkich zmarłych, którzy odeszli w mijającym, 2015 roku.
  6. Przywitamy Nowy Rok 2015 Mszą św. o godz. 23:00 w kościele św. Andrzeja.
  7. W piątek pierwszy dzień Nowego Roku Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe – wszyscy wierni katolicy powierzają Nowy Rok opiece Matki Najświętszej i proszą o błogosławieństwo dla siebie, dla swoich rodzin, dla naszego kraju i o pokój dla całego świata. Msze św. jak w każdą niedzielę z małym wyjątkiem: nie będzie Mszy św. o 7:00 rano.
  8. 2 stycznia pierwsza sobota miesiąca, Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi
    i zmiana tajemnic różańcowych o g 9:00, przed Mszą św. Adoracja Najświętszego sakramentu od 7:30.
  9. W niedzielę zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i comiesięczne czuwanie do Katedry po Mszy św. o godz. 18:00
  10. Wizyta duszpasterska czyli kolęda rozpocznie się w tym roku od 4 stycznia. Porządek kolędy będzie następujący:

Poniedziałek – 4 stycznia odwiedzimy rodziny na ulicy Żeromskiego, od g. 15:30.

Wtorek – 5 stycznia: Okrężna, Mazurska, pl. Wolności, Rolnicza, Zielna

Czwartek – 7 stycznia: Warmińska, Podgórna, Malborska