Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła 01.11.2015.

1. Trwa miesiąc listopad. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.
  2. Spotkanie Służby Liturgicznej Dorosłych będzie w poniedziałek o g. 19:00
    na plebani.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek na g. 19:00 do kościoła św. Andrzeja.
  4. Kandydatów do bierzmowania klasa II zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy wieczornej do Katedry na g. 18:30.
  5. Spotkanie Caritasu będzie we wtorek o g. 15:30. Punkt Konsultacyjny Parafialnego Zespołu Caritas Działającego przy Parafii św. Wojciecha w Prabutach, będzie czynny w następujących dniach: 10 listopada,
    24 listopada i 8 grudnia w g. 15:30-17:00. Zapraszamy osoby potrzebujące oraz osoby, które mogą w dowolnej formie służyć pomocą.
  6. W środę 97 rocznica odzyskania niepodległości. Uroczystości w Prabutach rozpoczynają się o g. 12:30 przy Pomniku Pamięci przy ul. Kwidzyńskiej. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o g. 13:00 w Konkatedrze św. Wojciecha.
  7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g 15:00
    do g. 17:00.
  8. Za tydzień ofiary zbierane w Kościele przeznaczone są na organizację Światowego Dnia Młodzieży.
  9. 14 listopada rozpoczyna się w Diecezji Elbląskiej peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży – krzyża i ikony Matki Bożej.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Szymona Tchórz, Jana Nawalaniec, i Zofie Żochowską