XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    24   PAŹDZIERNIKA

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

– w czwartek, 28 października, święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godzinie 17.30.

Dzieci w poniedziałki i soboty o godzinie 16.30.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych dziś po Mszy Świętej odprawianej o godzinie 11.00 w katedrze.

Pamiętajmy o zmianie czasu z letniego na zimowy w nocy z soboty 30 października na niedzielę 31 października, należy cofnąć zegarki o godzinę.

Nabożeństwa różańcowe i Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku 25 października do piątku 29 października będą ponownie sprawowane w kościele parafialnym. Przepraszamy za utrudnienia.

Poświęcenie nowych nagrobków na cmentarzu w niedzielę 31 października o godzinie 15.00 i w poniedziałek 1 listopada po Mszy Świętej odprawianej o godzinie 11.00 w kaplicy cmentarnej.

W Uroczystość Wszystkich Świętych w poniedziałek  1 listopada porządek Mszy Świętych jest następujący:

• w kościele parafialnym o godzinie 7.00 i 18.00,
  • w katedrze o godzinie 9.00,
  • na na cmentarzu przy ul. Parkowej o godzinie 11.00 (nie będzie procesji z katedry), przed Mszą Świętą około godziny 10.30 odbędzie się na głównej alejce nabożeństwo za zmarłych,
  • na cmentarzu przy ul. Daszyńskiego nabożeństwo za zmarłych o godzinie 12.15.

W Dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych we wtorek 2 listopada porządek Mszy Świętych jest następujący:

• o godzinie 7.00 i 12.00 w kościele parafialnym,
  • w katedrze o godzinie 18.00.

Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych osób, za które mamy modlić się w miesiącu listopadzie codziennie o godzinie 17.30. Koperty z Wypominkami możemy przynosić do zakrystii, kancelarii parafialnej lub składać na tacę.

Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Irena Lech, śp. Ryszard Telus, śp. Renata Krzemienowska, śp. Karol Michalak, śp. Irena Orzechowska, śp. Grzegorz Kołakowski i śp. Piotr Wiliński. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.