XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    17   PAŹDZIERNIKA

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

– w poniedziałek, 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty, dzień modlitw za pracowników Ochrony Zdrowia i prosimy o modlitwę za solenizanta naszego ks. Łukasza;

– we wtorek, 19 października, wspomnienie błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszkę, kapłana i męczennika;

– w środę, 20 października, wspomnienie świętego Jana Kantego, kapłana;

– w piątek , 22 października, wspomnienie świętego Jana Pawła II, papieża;

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Kolejny dzień odpustowy z okazji Roku świętego Józefa we wtorek 19 października, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci świętego Józefa. Zapraszamy szczególnie mężczyzn z naszej parafii.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godzinie 17.30. Dzieci w poniedziałki i soboty o godzinie 16.30.

Nabożeństwa różańcowe i Msze Święte w tym tygodniu od poniedziałku  18 października do piątku 22 października w kościele parafialnym. Przepraszamy za utrudnienia.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę 24 października po Mszy Świętej odprawianej o godzinie 11.00 w katedrze. (Przynosimy karteczki z nazwiskami dzieci i z informacją o chrzcie świętym lub z metryką chrztu świętego)

Kartki na Wypominki zostały już wyłożone w kopertach, możemy zabrać je do domu. Prosimy o czytelne ich wypisanie. Koperty z Wypominkami możemy przynosić do zakrystii, kancelarii parafialnej lub składać na tacę.

Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Krystyna Lalak, śp. Dariusz Wybult i śp. Helena Gałka. Wieczny odpoczynek racz im da Panie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.