XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    10   PAŹDZIERNIKA

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

– w środę, 13 października, wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapłana;

– w piątek , 15 października, wspomnienie świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;

– w sobotę, 16 października, wspomnienie świętej Jadwigi Śląskiej;

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Dziś XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się…”.

Ostatnie nabożeństwo fatimskie w środę 13 października po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00. Procesja wokół świątyni. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godzinie 17.30.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godzinie 17.30. Dzieci mają różaniec w poniedziałki i soboty o godzinie 16.30. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godzinie 14.00, a w niedzielę po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 15.00.

Nabożeństwa różańcowe i Msze Święte wieczorne sprawowane w katedrze zostają przeniesione do kościoła parafialnego od poniedziałku  do piątku, tj. od 11-15 października, ze względu na prace przy organach.

Burmistrz MiG Prabuty informuje, że 16 października br. na terenie gminy pojawi się „Pomorski Szczepibus”.

Rodowo – Szkoła Podstawowa im. Kresowian 11.00-12.00,

Obrzynowo – Świetlica nr 35a 12.30-13.30,

Sypanica – Świetlica nr 36a 14.00-15.00,

Prabuty-PCKiS ul. Łąkowa 22 15.30-16.30,

Trumiejki – Szkoła Podstawowa 17.00-18.00.

Szczepienia bez wcześniejszej rejestracji, dostępne szczepionki to Pfizer i Johnson&Johnson. Zapraszamy.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej  życzymy wszystkim naszym nauczycielom, katechetom i pracownikom administracji szkół- zdrowia, pomyślności i satysfakcji z codziennej pracy pedagogiczno- wychowawczej oraz wdzięczności uczniów i rodziców.

Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Kazimierz Tomkowski i śp. Andrzej Orzechowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….