XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    3   PAŹDZIERNIKA

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

– w poniedziałek, 4 października, wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu;

– we wtorek , 5 października, wspomnienie świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

– w czwartek, 7 października, wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej;

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Dziś Niedziela czuwania przed Najświętszym Sakramentem.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 13.00.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godzinie 17.30. Dzieci mają różaniec w poniedziałki i soboty o godzinie 16.30. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godzinie 14.00, a w niedzielę po Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 15.00.

Nabożeństwa różańcowe i Msze Święte wieczorne sprawowane w katedrze zostają przeniesione do kościoła parafialnego od poniedziałku 4 października do piątku 8 października, ze względu na prace przy organach.

Zapraszamy na modlitewne spotkania wspólnoty charyzmatycznej Odnowy w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 w salce domu parafialnego.

XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się…” już za tydzień w niedzielę 10 października.