XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021r.

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE    12   WRZEŚNIA

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

w poniedziałek, 13 września,  wspomnienie Jana Chryzostoma biskupa i doktora kościoła oraz wieczorem nabożeństwo Fatimskie

– we wtorek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– w środę , 15 września, wspomnienie Maryi Panny Bolesnej.

– w czwartek 16 września, świętych męczenników: Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa

– w sobotę 18 września święto świętego Stanisława Kostki

Wszystkim  solenizantom  i  jubilatom składamy serdeczne życzenia i prosimy o wstawiennictwo świętych patronów.

Dziś Beatyfikacja Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego i Służebnicy Bożej Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zapraszamy na transmisję 12 września z Warszawy z Świątyni Opaczności Bożej o godzinie 12.00 (relacja w TVP).  Natomiast w naszej świątyni odczytaliśmy dziś List Komisji Episkopatu Polski.

7 września zapraszamy wszystkich chętnych na szczepienia przeciw Covid 19, ulica Łąkowa, godzinach 9- 17.

Zapowiedzi przedślubne : Bartosz Klimek kawaler zamieszkały w naszej parafii Prabuty oraz Magdalena Dwojak panna zamieszkała na terenie Parafii Maksymiliana Kolbego w Tczewie

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności :  Irena Daroszewska „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.