Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2015.

 1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Mszę św. dla niepełnosprawnych na g. 15:00.
 2. Rycerzy Kolumba zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie dzisiaj o g. 19:00 w salce parafialnej.
 3. Osoby które w ramach ruchu Margaretka modlą się za kapłanów zapraszamy na spotkanie w środę o g. 19:00 w salce parafialnej.
 4. Rozpoczyna się miesiąc październik. Różaniec codziennie, pół godziny przed wieczorną Mszą św. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o g. 16.30 w kościele św. Andrzeja. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11:30. Zachęcamy też do odmawiania różańca także w naszych rodzinach.
 5. W piątek możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od 16:00 do 17:30.
 6. W pierwszy piątek miesiąca do południa odwiedzimy chorych. Jeżeli w ubiegłym miesiącu po przerwie wakacyjnej zdarzyło się nam kogoś opuścić bardzo prosimy o informację. Przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi.
 7. W sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP o g. 9:00. Jest to także spotkanie wszystkich grup różańcowych. Przypominamy i zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej. Przed Mszą św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od g. 7:30.
 8. Spotkanie ministrantów w sobotę o g. 14:00.
 9. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholce zapraszamy na próbę w sobotę o g. 10:00.
 10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas.
 11. W przyszłą niedzielę Ksiądz Biskup Elbląski dr. Jacek Jezierski będzie wizytował naszą parafię. Taka wizytacja kanoniczna odbywa się co pięć lat. Ksiądz Biskup przyjrzy się naszej pracy duszpasterskiej i naszym dokonaniom gospodarczym. Proboszcz wraz z wikariuszami prowadzi Parafię zawsze w imieniu Biskupa i z Jego mandatem. Parafia jako wspólnota wierzących – mały Kościół lokalny żyje wiarą w jedności ze swoim Biskupem, pod Jego przewodnictwem i Jego ojcowską opieką. Jego obecność, zarządzenia i nauczanie są dla nas punktem odniesienia i dają poczucie bezpieczeństwa, że postępujemy w wierze we właściwym kierunku. Dlatego bardzo cieszymy się na tę wizytę naszego Biskupa i będziemy wsłuchiwać się w Jego nauczanie. Ksiądz Biskup będzie z nami przez całą niedzielę (z wyjątkiem g. 7:00) i na każdej Mszy św. będzie głosił do nas Słowo Boże.
 12. Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Banaszewski i Karolina Banaszewska związani cywilnie, zam. w Prabutach, zapowiedź III

13. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Honoratę Fabijańską, Bronisławę Zaborowską i Małgorzatę Lotarską.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.