Weekendowe warsztaty dla małżeństw

Zapraszamy serdecznie małżeństwa na weekendowe warsztaty – rekolekcje Spotkań Małżeńskich w dniach 23 – 25 października 2015 roku do domu wczasowo-rekolekcyjnego Bursztyn w Krynicy Morskiej. W czasie ich trwania nie ma tradycyjnych konferencji ani katechez. Odpowiednio przygotowane małżeństwa i kapłani wprowadzają uczestników do pracy własnej, która polega na nauce i doświadczeniu dialogu. Praca ta prowadzona jest przez samych małżonków. Sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Warsztaty te przeznaczone są dla małżonków, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński.  Zgłoszenia: e-mail: smarecki@wp.pl lub tel. kom.: 509 542 059

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.