Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2015.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej (18:00) zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie z procesja do Figury.
  2. Rozpoczyna się V. Tydzień Wychowania. Nauczycielom i pedagogom szkolnym dziękujemy za ich służbę w kształceniu i wychowaniu dzieci i młodzieży. W osobistej modlitwie polecajmy Bogu sprawę polskiej szkoły.
  3. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża, Msze św. jak w dzień powszedni.
  4. Służba liturgiczna dorosłych będzie miała spotkanie we wtorek o g. 19:00 na plebanii.
  5. We środę na Mszy wieczornej modlimy się także za pomordowanych i zmarłych na kresach wschodnich, kazanie wygłosi Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski.
  6. W czwartek zapraszamy na konferencję popularno-naukową „Świat Kresów” o g. 10:00
    w Prabuckim Centrum Kultury.
  7. Młodzież naszej parafii i tą gimnazjalna i tą starszą zapraszamy na Mszę św. dla młodzieży we czwartek o g. 19:00 w Konkatedrze.
  8. W piątek przypada Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski.
  9. W piątek możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od 16:00 do 17:30.
  10. Uczniów drugiej klasy gimnazjum zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne
    dla kandydatów do bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.
  11. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholce zapraszamy na próbę w sobotę o g. 10:00.
  12. Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Banaszewski i Karolina Banaszewska związani cywilnie, zam. w Prabutach, zapowiedź I

Marcin Jarosińska, kawaler zam. w Kleczewie i Anna Maria Wiśniewska, panna, zam.
w Kleczewie, zapowiedź II.

W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Elżbietę Kudz, Jadwigę Adamkiewicz i Romana Jarzębskiego.