Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła 23.08.2015.

  1. W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
    Msze św. odprawiane będą o godz. 7:00 w kościele św. Andrzeja, o 10:00 w Sypanicy,
    o 11:00 i 18:00 w Katedrze
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16:00 do 17:30.
  3. Jak co roku organizujemy wyjazd do Gietrzwałdu na Odpust. W tym roku jedziemy 13 września, koszt 15 zł zapisy u pana Antoniego.
  4. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Przybory dla uczniaka”, zaoszczędzone pieniądze na nie spożywaniu alkoholu w miesiącu sierpniu proponujemy przekazać na zakup przyborów szkolnych dla dzieci. Są wystawione kosze do których można wkładać to co potrzebne jest dzieciom w szkole.
  5. Minął już tydzień od zakończenia pieszej pielgrzymki z Prabut na Jasną Górę. Ponieważ pielgrzymowanie jest czymś pięknym i wciągającym, zapraszamy do ponownego wyruszenia na pieszy szlak. Już 4 września odbędzie się piesza pielgrzymka z Prabut do Susza na uroczystości odpustowe ku czci św. Rozalii. Wymarsz pielgrzymki będzie o g. 14:30 spod kościoła św. Andrzeja. Koszt udziału w pielgrzymce i ubezpieczenia dla osób, które wrócą na własną rękę to 5 zł, Ci którzy wracają zamówionym autokarem płaca 10 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii i kancelarii oraz u ks. Mateusza i pana Antoniego.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Stefanię Cyganowską
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.