Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2015.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej, wyjątkowo zamiast czuwania przed Najświętszym Sakramentem w konkatedrze pw. św. Wojciecha w Prabutach o godz. 19:00  w ramach Viva Musica Festival wystąpi Maciej Fortuna ze swoim projektem Muzyka na Trąbkę
    i Organy.
  2. Spotkanie uczestników pielgrzymki rowerowej do Częstochowy będzie dzisiaj o g. 19:00
    w salce przy kościele św. Andrzeja
  3. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Przybory dla uczniaka”, „Kredki za puszkę piwa”.
  4. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. o g. 7:00 w kościele św. Andrzeja i o 18:00 w Konkatedrze.
  5. Organizujemy autokar do Częstochowy aby przywitać naszych pielgrzymów u stóp Jasnej Góry. Ten rok jest szczególny gdyż nasza grupa Adalbertus Prabuty wchodzi do Częstochowy na czele całej Pielgrzymki Elbląskiej. Wyjeżdżamy 11 sierpnia o godz. 5:00 rano i wracamy tego samego dnia późnym wieczorem. Koszt 60 zł. zapisy u pana Antoniego.
  6. Zapowiedzi przedślubne:
  • Mariusz Treder, kaw. zam. w miejscowości Orle Pnie i Anita Malinowska, panna zam.
    w Prabutach, zapowiedź I
  • Kacper Folborski, kaw. zam. w Prabutach i Katarzyna Puchowska, panna zam. w Prabutach,
    zapowiedź II
  • Arkadiusz Kosiński, kaw. zam. w Prabutach i Justyna Milewska, panna zam. w Kwidzynie,