Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 07.06.2015.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na inwestycje w naszej parafii. Przeznaczymy jej
    na prace przy kościele konkatedralnym. Podpisaliśmy umowę z Ministerstwem Kultury na kontynuację prac przy odwodnieniu murów Konkatedry. Dostaliśmy z ministerstwa 150 tyś. Gmina obiecała 20 tyś. i parafia musi dołożyć jeszcze 20 tyś. zł.
  2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym ks. Mateusza Łuszczykiewicza, który miał u nas praktykę diakońską a od 1 lipca będzie wikariuszem w naszej parafii.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej.
  4. W sobotę 20 czerwca osoby modlące się za kapłanów w Margaretkach mają swój dzień wspólnoty w Elblągu. Wyjazd o g. 8:30, zapisy u pani Heleny Niczyporuk.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali do puszek ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  6. Wielkimi krokami zbliża się już czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Gorąco zachęcamy do wspólnego wędrowania do Matki Bożej w dniach od 30 lipca do 11 sierpnia. Jednocześnie ks. Marek zaprasza na spotkanie organizacyjne naszej grupy, które odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 19.00 w katedrze.
  7. Prosimy rodziców dzieci wyjeżdżających do Mikoszewa o oddanie kart kolonijnych księdzu Łukaszowi do 21 czerwca.
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  • Paweł Ponikowski, kaw. zam. w Obrzynowie i Katarzyna Klimek, panna, zam.
    w Prabutach, zapowiedź I
  • Krzysztof Małowiejski, kaw. zam. w Prabutach i Monika Galiniewska, panna zam.
    w Prabutach, zapowiedź I
  • Sebastian Dymidowski, kaw. zam. w Prabutach i Ewa Lenartowicz panna, zam.
    w Antoninie, zapowiedź I
  • Bartosz Mazurkiewicz, kaw. zam. w Prabutach i Monika Dankowska, panna zam.
    w Prabutach, zapowiedź II.
  • Dołęgowski Przemysław kaw. zam. w Prabutach i Agata Jaworska panna zam.
    w Prabutach, zapowiedz III
  • Mateusz Jachimstal kaw. zam. w Prabutach i Anna Jankowska panna zam.
    w Klecino, zapowiedz III
  • Marcin Czarnecki kaw. zam. w Prabutach i Ewelina Błachewicz panna zam. w Prabutach
    zapowiedz III
  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Tadeusza Barana