Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła 07.06.2015.

1. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie I Komunii Św.
    W szczególny sposób dziękujemy katechetkom które tak pięknie przygotowały dzieci
    i całą uroczystość. W imieniu całej parafii dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza – zebrano 6800 zł. które przeznaczamy na sprzęt do wyświetlania w kościele konkatedralnym.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy i całej procesji. Szczególnie dziękuję tym, którzy pamiętali o dekoracji okien na trasie procesji.
  3. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na comiesięczna adoracje po Mszy św. wieczornej. Adorację poprowadzi Diakonia muzyczno-ewangelizacyjna Betlejem z Lubawy i Iławy. Będzie to wieczór uwielbienia z modlitwa w intencji rodzin, zapraszamy serdecznie
    do wspólnej modlitwy.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej.
  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie
    w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele św. Andrzeja.
  6. W środę zapraszamy na medytację lectio divina po Mszy św. wieczornej w kościele
    św. Andrzeja.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Mikoszewa będzie w środę
    o g. 19:00 w salce.
  8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o g. 7:00, 15:00 i 18:00 w kościele św. Andrzeja.
  9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny jest to także
    13 dzień miesiąca Msza wieczorna będzie o g. 19:30 i po Mszy św. tradycyjnie Procesja Fatimska do Figury.
  10. Wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Glotowa w sobotę o g. 8:15 przed kościołem
    św. Andrzeja
  11. Ze względu na prace przy wejściu do Konkatedry w tym tygodniu wszystkie Mszę św. i nabożeństwa będą w kościele św. Andrzeja.
  12. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na organizację wyjazdu wakacyjnego dla Ministrantów.
  13. Zapowiedzi przedślubne:
  • Bartosz Mazurkiewicz, kaw. zam. w Prabutach i Monika Dankowska, panna zam.
    w Prabutach, zapowiedź I.
  • Dołęgowski Przemysław kaw. zam. w Prabutach i Agata Jaworska panna zam.
    w Prabutach, zapowiedz I
  • Mateusz Damian Jachimstal kaw. zam. w Prabutach i Anna Jankowska panna zam.
    w Klecino, zapowiedz I
  • Marcin Czarnecki kaw. zam. w Prabutach i Ewelina Błachewicz panna zam. w Prabutach
    zapowiedz I
  • Paweł Panikowski, kaw. zam. w Prabutach i Monika Woch, panna zam. w Prabutach, zapowiedź II
  • Paweł Więckowski, kaw. zam. Świętosławiu i Agata Skinder, panna zam. w Stańkowie, zapowiedź II
  • Michał Baliński, kaw. zam. w Karpinach i Dorota Gieroń, panna zam. w Laskowicach, zapowiedź II
  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: Jerzego Łukaszewskiego, Ryszarda Jarzynkę, Helenę Ratyńską, Bogumiła Gieroń, Michała Tchórz i Jana Harytczaka.